СПІЛЬНІ ПРОЕКТИ
Фонд Клінтона
Історія співпраці Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» с Фондом Клінтона, який очолює 42-й Президент США Білл Клінтон, налічує більше десяти років.
Фонд Клінтона / Фонд Олени Пінчук
4 Жовтня, 2010 15:03
Увечері 3 жовтня в Києві відбулась благодійна вечеря, організована Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД» на честь приїзду 42-го Президента США Вільяма Джефферсона Клінтона, який прибув в Україну на запрошення Віктора та Олени Пінчук.
Фонд Клінтона / Фонд Олени Пінчук
3 Жовтня, 2010 15:08
3 жовтня в Київ на запрошення Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» прибув Білл Клінтон – 42-й Президент США, видатний гуманітарний лідер планети.

IN LOVE

3 жовтня 2010 року в Києві відбувся благодійний аукціон, організований Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД» на честь приїзду Біла Клінтона, який прибув в Україну на запрошення Віктора та Олени Пінчук. В ході аукціону була зібрана рекордна для нашої країни сума – три мільйони доларів. На торгах цього вечора був проданий найдорожчий лот за всю історію аукціонних торгів в Україні – робота Деміена Хьорста «In Love». Її продали майже за два з половиною мільйони доларів.  Всі зібрані кошти спрямовані на боротьбу зі СНІДом в Україні.

Президент Клінтон у Києві говорить про борьбу зі СНІДом (2010)
Фонд Клінтона / Фонд Олени Пінчук
27 Сiчня, 2009 16:51
Проект, який за підтримки Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» і Фонду Віктора Пінчука реалізує Ініціатива з ВІЛ/СНІДу Фонду Вільяма Дж. Клінтона, почав працювати в Дніпропетровській області восени 2006 року.
Ініціатива з питань охорони здоров'я (проект Фонду Вільяма Дж. Клінтона) починаючи з 2002 року, надає допомогу країнам у впровадженні широкомасштабних програм інтегрованої допомоги, лікування та профілактики, тісно співпрацюючи з десятками країн з метою побудови системи охорони здоров'я і забезпечення лікування при ВІЛ/СНІДі
Фонд Клінтона / Фонд Олени Пінчук
10 Листопада, 2006 11:53
10 ноября 2006 года в киевском Premier Palace Hotel представители Фонда Инициатив Клинтона по ВИЧ/СПИДу Дипак Верма (Deepak Verma) и Гаурав Бхаттачарая (Gaurav Bhattacharaya) презентовали украинскому ВИЧ-сервисному сообществу и СМИ проект по реализации универсального доступа к лечению при ВИЧ/СПИДе.
Вересень 2006 року, Нью-Йорк. Президент Клінтон, Оена Пінчук та Віктор Пінчук підписують угоду про співпрацю
Київ, жовтень 2010 року. Білл Клінтон, Віктор Пінчук та Олена Пінчук на благодійному аукціоні зі збору коштів на боротьбу зі СНІДом
У вересні 2004 року Україна підписала Меморандум про взаєморозуміння з Ініціативою Фонду Клінтона з ВІЛ/СНІДу та стала членом закупівельного консорціуму Фонду Клінтона. Переговорний процес між фондом Клінтона і Україною був ініційований Оленою Пінчук після ознайомлення з унікальним підходом Фонду Клінтона у сфері ВІЛ/СНІДу
Фонд Клінтона / Фонд Олени Пінчук
17 Вересня, 2004 12:01
У вересні 2004 року Україна підписала Меморандум про взаєморозуміння з Ініціативою Фонду Клінтона з ВІЛ/СНІДу та стала членом закупівельного консорціуму Фонду Клінтона. Переговорний процес між фондом Клінтона і Україною був ініційований Оленою Пінчук після ознайомлення з унікальним підходом Фонду Клінтона у сфері ВІЛ/СНІДу.