Фонд Олени Пінчук
Фонд Олени Пінчук у 2013 році відмітив своє десятиріччя. Фонд відомий в Україні та на міжнародному рівні своїми інноваційними інтерактивними проектами.
Олена Пінчук
3 Березня, 2015 09:28
Засновниця фонду

У 2003 році Олена Пінчук заснувала першу та єдину благодійну організацію, спрямовану на боротьбу зі СНІДом в Україні, яка працює за рахунок приватних коштів. Основні напрямки роботи фонду: боротьба зі СНІДом і здоровий спосіб життя; менторські та освітні проекти, спрямовані на молодих дівчат і жінок; залучення в Україну найкращого міжнародного досвіду в гуманітарній сфері. 

У 2010 році Олену було включено газетою La Tribune у десятку провідних жінок-лідерів світу, а також вона стала членом Комісії ООН высокого уровня з питань профілактики ВІЛ

ПРО ОЛЕНУ ПІНЧУК

Ольга Сердюк
в. о. Директорки Фонду Олени Пінчук


Чим займається: Стратегічне планування, загальна координація роботи фонду, пошук партнерів та розвиток нових напрямків діяльності фонду, фандрейзинг.

«Я приєдналася до команди Фонду в 2008 році і дуже часто чую питання, чи не набридло мені працювати стільки років на одному місці. Скажу, що я ніколи не займалася монотонною роботою. Всі мої проекти настільки різні і дуже часто інноваційні для нашої країни, що я сама завжди росту і розвиваюся разом з ними. Мені приємно втілювати в життя програми, які не просто допомагають людям, але і змінюють суспільство, змінюють ставлення до різних соціальних проблем, вчать людей по-новому дивитися на світ і поважати одне одного».

[email protected]

Команда
Юлія Янчар
Комунікаційний менеджер


Чим займається: забезпечує роботу зі ЗМІ у проектах фонду, а також керує усіма діджитал-ресурсами та сторінками соціальних мереж фонду, включно з інформаційним наповненням.

«Рік тому я стала частиною команди фонду. До цього я 10 років пропрацювала на телебаченні репортером і ведучою новин. Але я і подумати не могла, що ця робота буде ще яскравішою і цікавішою. Ще журналістом я розуміла наскільки важлива соціальна місія, але одне діло відповідати за інформацію, а зовсім інший рівень, коли ти допомагаєш людям конкретними справами і великими масштабами. Усі наші проекти фонду – це неймовірний рівень, ріст і сатисфакція від зворотнього зв’язку самих людей, для яких ми їх робимо. Тепер я розумію, що для піарника просувати такі проекти у медіа - це найблагородніша місія»

[email protected]

Лілія Тольба
Менеджер проектів прямої допомоги


Чим займається: проекти безпосередньої допомоги людям, життя яких змінила епідемія ВЧИ / СНІДу - прийом і обробка заяв на надання допомоги, закупівля і видача препаратів і дитячих речей, координація роботи з лабораторіями та діагностичним центром, в якому проходять обстеження наші клієнти. Допомога клінікам, які займаються лікуванням ВІЛ-позитивних людей - закупівля необхідного обладнання та витратних матеріалів.  

«Кожен день за допомогою до фонду звертається безліч людей. Всі вони різні, з різними історіями і несхожими долями. Але у них у всіх є щось спільне - це надія на те, що на них звернуть увагу, почують і не залишать один на один з їх бідою. І як же чудово, що крім матеріальної допомоги ми можемо дати таким людям віру в те, що вони не самотні!».

[email protected]

Олександра Чорноостровська
Технічний директор

Чим займається: забезпечує технічну роботу dialog hub, координує роботу з державними та комунальними службами, адмініструє джіджітал платформи Фонду.

«Коли ми бачимо гарне шоу на сцені, артистів в бездоганних нарядах, феєрверки, що вибухають у найпотрібніший момент, ми часто не замислюємося про те, як багато сил докладено до такої постановки, і не тільки головними дійовими особами на сцені, а десятками людей, які за лаштунками вчасно натискають на кнопки, шиють костюми, забезпечують потрібний світло, загалом створюють ту атмосферу, в яку занурюється глядач. Моя робота - це закулісся Фонду. Я роблю все можливе, щоб кожен, хто хоч раз увійшов в наш освітній простір dialog hub на Володимирській,43, залишився під враженням і обов'язково повернувся, щоб кожен, хто одного разу вирішив долучитися до наших проектів і лекцій, відчував комфорт, оперативність, ефективність і задоволення».

[email protected]

Віра Панасюк
Юрисконсульт


Чим займається: підготовка всіх юридичних документів, необхідних для роботи Фонду.

«Сухі рядки в юридичному описі нашої роботи не дають можливості побачити, які драми і трагедії ховаються за історією кожної людини, який звертається до нас за допомогою. Для мене дуже важливо, що ми плануємо і оцінюємо свою роботу глобально, але при цьому не забуваємо про проблеми і надії конкретної людини».

[email protected]

Наталія Кучерина
Головний бухгалтер


Чим займається: контроль і облік всіх фінансових і матеріальних ресурсів фонду, складання фінансової звітності, підготовка аудиту.

«Усі думають, що цифри - це нудно. Але вони дають можливість побачити, як багато добра ми зробили для тисяч людей за всі роки існування фонду. І я дуже рада, що я стала частиною цієї доброї справи».

[email protected]

Діяльність фонду
Благодаря поддержке фонда работают пять мобильных клиник
«Остановим СПИД, пока он не остановил нас»
17 Вересня, 2014 10:24
Со времени первой телевизионной кампании «Остановим СПИД, пока он не остановил нас», запущенной в 2003 году, фонд создал и разместил на ведущих украинских телеканалах более 20 социальных видео роликов.

Их общая стоимость в эквиваленте стоимости коммерческой рекламы составляет более 80 миллионов долларов США. Благодаря медиа-кампаниям Фонда «АНТИСПИД» удалось максимально охватить украинскую аудиторию, таким образом радикально изменив общее отношение к СПИДу и людям, которые живут с ВИЧ.


ВИДЕО


Концерты Элтона Джона и Queen
7 Жовтня, 2014 10:28

Самыми памятными информационными проектами Фонда «АНТИСПИД» стали наиболее масштабные в истории Украины бесплатные концерты Сэра Элтона Джона (2007), группы Queen с Полом Роджерсом в Харькове (2008) и Сэра Элтона Джона вместе с Queen и Адамом Ламбертом накануне финала EURO 2012 в Киеве.

Благодаря этим концертам украинцы услышали призывы звезд присоединиться к борьбе со СПИДом, против дискриминации людей, живущих со СПИДом. Эти концерты собрали сотни тысяч зрителей на улицах, миллионы смотрели их в прямом эфире украинских телеканалов.

Самые масштабные в истории Украины бесплатные концерты мировых звезд привлекли внимание к проблеме СПИД/ВИЧ

Элтон Джон в Киеве (2007)

Queen в Харькове (2008)

Elton John и Queen в Киеве (2012)

Помощь детям
7 Жовтня, 2014 10:31

Фонд оказывает помощь медицинским учреждениям, больницам и домам ребенка, где живут ВИЧ-позитивные дети. Благодаря поддержке фонда работают пять мобильных клиник, которые помогают ВИЧ-позитивным детям в отдаленных регионах Украины.

Совместный проект Фонда Елены Пинчук «АНТИСПИД» и СПИД-Фонда Элтона Джона помог найти семьи для сотен ВИЧ-позитивных сирот, внедрил модель открытия диагноза детям, провел тренинги тысячам учителей на тему СПИДа и путей его передачи, помог тысячам семей жить с ВИЧ/СПИДом и обеспечил медицинской, юридической и социальной поддержкой тысячи беспризорных девушек, уязвимых к инфицированию ВИЧ.


ВИДЕО


Фонд оказывает помощь медицинским учреждениям, больницам и домам ребенка, где живут ВИЧ-позитивные дети
Мода против СПИДа
7 Жовтня, 2014 10:35

Во время организованных фондом благотворительных аукционов и дефиле Fashion AID с участием украинских дизайнеров и звезд было собрано более четырех миллионов долларов на реконструкцию двух домов ребенка, больницы для больных СПИДом, родильного дома, на создание мобильных клиник для ВИЧ-позитивных детей, внедрение быстрого тестирования и заместительной терапии в Украине.


ВИДЕО


Благотворительные аукционы и дефиле Fashion AID помогли собрать средства на на реконструкцию детских домов и больниц
ВИДЕО
К своему 10-летнему юбилею Фонд Елены Пинчук совместно с PinchukArtCentre представил специальный проект «Есть воля – есть шанс» – выставку, посвященную теме СПИДа в современном искусстве. На этой выставке были собраны работы знаменитых зарубежных и украинских авторов: Дэмиена Херста, Ай Вэйвэя, Нэн Голдин, Феликса Гонзалеса-Торреса, Сергея Браткова и Ильи Чичкана. Каждый из них так или иначе, в своей жизни или в искусстве, пережил соприкосновение с темой СПИДа. Концепция выставки выражена в работе Дэмиена Херста, которая дала название всей экспозиции: «Есть воля – есть шанс». Это воля к победе над СПИДом – одной из самых масштабных эпидемий в новейшей истории Украины, и шанс остановить её, изменив историю нашей страны.
Мировой опыт борьбы со СПИДом в Украине
7 Жовтня, 2014 10:36
Фонд Олени Пінчук / Фонд Олени Пінчук

Фонд Елены Пинчук «АНТИСПИД» привлекает в Украину лучший мировой опыт в борьбе со СПИДом, сотрудничая с Фондом Клинтона, чтобы обеспечить ВИЧ-позитивным людям доступ к лечению, наставничество врачей, доступ к быстрому тестированию на ВИЧ и заместительной терапии.


ВИДЕО


Партнери фонду

По официальным данным, в 2012 году, впервые за всю историю эпидемии ВИЧ/СПИДа, снизились темпы распространения ВИЧ-инфекции в Украине (количество новых случаев инфицирования ВИЧ) – это произошло благодаря работе украинских и международных партнеров, правительства, благодаря участию известных людей, а также масштабным информационным кампаниям фонда.

Все партнеры Фонда

Фонд Олени Пінчук / Фонд Олени Пінчук
The Mercury Phoenix Trust
The Mercury Phoenix Trust - благотворительные фонд, созданный после смерти Фредди Меркьюри участниками группы Queen и их менеджером Джимом Бичем в память о Фредди.
Фонд Олени Пінчук / Фонд Олени Пінчук
Фонд Клінтона
Цель Инициативы Фонда Клинтона по ВИЧ/СПИДу – предоставить высококачественную медицинскую помощь и лечение людям, живущим с ВИЧ/СПИД и улучшить системы здравоохранения в развивающихся странах.
Фонд Олени Пінчук / Фонд Олени Пінчук
СНІД-Фонд Елтона Джона
The Elton John AIDS Foundation (EJAF) является одной из самых известных неправительственных организаций в мире.
Фонд Олени Пінчук / Фонд Олени Пінчук
Фундація Кока-Кола
Благодійна організація, заснована 1984 року у США, за допомогою якої Компанія Кока-Кола реалізує свої благодійні проекти у всьому світі.
Фонд Олени Пінчук / Фонд Олени Пінчук
Фонд Виктора Пинчука
Цель Фонда Виктора Пинчука - содействовать модернизации Украины и поддерживать появление новой генерации украинских лидеров, которые стремятся служить своей стране. Для ее достижения были тщательно отобраны шесть направлений деятельности и около 20 проектов, имеющих стратегическое значение для целей Фонда.
Фонд Олени Пінчук / Фонд Олени Пінчук
Представительство ООН в Украине
К системе ООН в Украине относятся следующие агентства: ВОЗ (Всемирная организация здравоохранения), группа Мирового Банка, УВКБ (Управление Верховного комиссара ООН по делам беженцев), ЮНФПА (Фонд народонаселения ООН), ЮНЕЙДС (Объединенное агентство ООН по СПИДу), ЮНИСЕФ (Детский фонд ООН), ПРООН (Программа развития ООН), МОТ (Международная организация труда). Все они сосредоточили свою деятельность на сотрудничестве с правительством и народом Украины ради развития и для достижения Целей развития тысячелетия.
Фотогалерея
Фотогалерея