5 Вересня, 2019 13:36

Фонд Олени Пінчук та Durex запустили кампанію «Не від, а заради» для допомоги мобільним клінікам

Фонд Олени Пінчук розпочинає партнерський проект з компанією Durex, в рамках якого 1 гривня з кожної упаковки презервативів цієї марки буде спрямована на розвиток проекту «Мобільні клініки для ВІЛ-позитивних дітей». Кампанія отримала назву #неВІДаЗАРАДИ дітей. Її підтримали лідери громадської думки та відомі блогери, які відзнялися у спеціальних промо-роликах. Проект спрямований на надання ВІЛ-позитивним дітям регулярного доступу до кваліфікованої допомоги педіатрів та інфекціоністів, які працюють у командах «мобільних клінік».
Фонд Олени Пінчук та Durex запустили кампанію «Не від, а заради» для допомоги мобільним клінікам / Фонд Олени Пінчук

Презентація проекту для медіа вібулася сьогодні у Києві, у приміщенні Dialog Hub. Журналісти мали змогу поспілкуватися з лікарями Київської лікарні «ОХМАТДИТ», які працюють у бригаді мобільної клініки, ВІЛ-позитивними підлітками та блогерами, а також відзняти саму мобільну клініку, припарковану біля входу до Dialog hub.

Проект Фонду Олени Пінчук «Мобільні клініки» стартував ще 2009 року. До 2014 року п’ять мобільних клінік надали допомогу більше 5,5 тисячі ВІЛ-позитивних дітей у тих регіонах, які найбільше постраждали від епідемії ВІЛ/СНІДу. З 2015 року в проекті діє лише три клініки. Дві з них працюють у Дніпропетровській та Миколаївській області, а третя, закріплена за клінікою «ОХМАТДИТ», охоплює Одеську, Кіровоградську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Тернопільську, Чернівецьку та Хмельницьку області. У 2018 році проект охопив 1 328 дітей. Після проведення медичних оглядів 70 з них були госпіталізовані в київську лікарню «ОХМАТДИТ», а 160 – в обласні клінічні лікарні.

За 10 років активної експлуатації технічний стан автомобілів помітно погіршився. Вони потребують постійного ремонту та заміни запчастин. Медичне обладнання також морально застаріло. Саме для залучення потрібних коштів партнери запустили новий благодійний проект.

Додаткова інформація:

Мобільна клініка – це автомобіль з портативним діагностичним обладнанням. А також медична команда – педіатр або інфекціоніст, медсестра, соціальний працівник та лікар, що працює з апаратом УЗД. Їхнє завдання – надати медичну допомогу ВІЛ-позитивним дітям, а також ВІЛ-інфікованим вагітним жінкам у найвіддаленіших регіонах нашої країни. Там живуть люди, які місяцями, а іноді і роками не можуть самостійно дістатися до лікарів. Вони не можуть отримати первинну діагностику, здати кров для дослідження, отримати призначення та консультації у прийомі терапії, необхідної для ВІЛ-позитивних та хворих на СНІД людей. І допомогти їм у цьому, зберегти їх здоров’я та життя – це місія проекту, який здійснює Фонд Олени Пінчук. Завдяки роботі проекту тепер можна проводити огляд дітей та вагітних там, де вони мешкають.

Фонд Олени Пінчук

Фонд заснувала Олена Пінчук у вересні 2003 року. У грудні 2017 року було оголошено, що окрім боротьби зі СНІДом, організація разом з фундацією Кока-Коли також буде займатися підтримкою жінок та дівчат, але протидія епідемії ВІЛ/СНІДу залишиться однією з пріоритетних тем в роботі фонду. Основними напрямками його діяльності сьогодні є: боротьба зі СНІДом і здоровий спосіб життя; менторські та освітні проекти, спрямовані на молодих дівчат і жінок; залучення в Україну найкращого міжнародного досвіду в гуманітарній сфері.

Відео

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Матеріали по темі