«Медсанбат» придбає автомобіль для медсестри, яка втратила ноги в зоні АТО, на кошти від майстер-класу творця гри «Козаки»
Авто буде спеціально переобладнане під потреби людей з обмеженими можливостями, поза-як Ірина поки не навчилася ходити на протезах і пересувається в інвалідному візку.
У листопаді 2014 року медсестра, відома під позивним «Лютик», пройшла курс підготовки військових медиків у рамках проекту «Медсанбат». Після чого колишня шкільна вчителька, студентка першого курсу медичної академії, вирушила в зону АТО, де врятувала десятки життів українських військових.
З вересня 2015 року Ірина працює тренером у проекті «Медсанбат». За цей час вона взяла участь у програмі підготовки українських студентів і викладачів Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, а зараз тренує співробітників Патрульної служби України.
Майстер-клас Сергія Григоровича відбудеться в суботу, 24 жовтня, в Українському домі (вул. Хрещатик, 2). Він пройде в рамках бізнес-фесту свободи «Все наше життя – гра», організованого компанією Business Faces. Реєстрація проходить на сайті www.businessfaces.org.
«Все наше життя – гра» – це майданчик для безкоштовної презентації ідей і стартапів, де зберуться підприємці й носії капіталу, зацікавлені в розвитку IT-індустрії та роботі всередині країни. Детальну інформацію про подію, програму, а також форму реєстрації можна знайти на сайті бізнес-фесту.
Проект Віктора і Олени Пінчук «Медсанбат» – це проект із підготовки парамедиків, які проходять службу в зоні АТО. Від жовтня 2014 року в рамках проекту проведено понад 40 тренінгів із тактичної медицини, організованих за стандартами НАТО. Вони проводяться під керівництвом американських та українських інструкторів, у кожного з яких є серйозний досвід медичної практики в спеціальних підрозділах, які ведуть бойові дії. Через ці тренінги пройшли вже понад 5 000 осіб.
Мета проекту – підвищити виживання, а також знизити відсоток інвалідності та ампутацій в зоні бойових дій. Крім того, парамедики, які після проходження повного курсу навчання відправлялися в зону бойових дій, за рішенням інструкторів проекту отримували спеціальні тактичні медичні рюкзаки, повністю укомплектовані медикаментами та медичним приладдям за стандартами НАТО для надання першої медичної допомоги в бойових умовах. В рамках проекту також забезпечено поповнення цих рюкзаків витратними матеріалами. Проект двічі проводив разом з Українською біржею Благодійності (УББ) кампанії зі збору благодійних пожертв, що дозволило зібрати близько мільйона гривень на 100 військових медичних сумок, а також на поповнення їх витратними матеріалами.
Проект «Медсанбат» у співпраці з Українською військово-медичною академією виступив ініціатором і організатором програми з підготовки команди професійних українських викладачів, які володіють усіма необхідними теоретичними знаннями та практичними навичками у відповідності до стандартів НАТО та законодавства України. В результаті цієї співпраці планується створити єдиний національний стандарт підготовки іта сертифікації фахівців з тактичної медицині. Крім того, в 2015 році розпочато програми з підготовки українських студентів-медиків і тренерів для Патрульної служби України.
Сторінка проекту в Facebook – www.facebook.com/medsanbat, сайт проекту – www.medsanbat.info.
За детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до Павла Пімінова, директора з комунікацій Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД»: +380 44 490 4805, [email protected].